top of page

Apie mus

Kokybė, našumas ir ilgalaikė vertė

drėkinimo sprendimų įgyvendintojas

Padedame išspręsti su drėgnumo stoka kylančias bėdas. Atsižvelgiama į kliento poreikius ir esamą aplinką. Siekiama, kad bendradarbiavimas nesustotų tik užbaigus projektą.

Vizija

Stiprus ir gerai žinomas vardas dėl gerai vertinamų paslaugų ir klientų atsiliepimų.                                                    

Servisas

Nors diegiamos sistemos reikalauja mažai priežiūros, tačiau siūlydami serviso paslaugas stengiamės kaip įmanoma greičiau sutvarkyti atsiradusias problemas.

Please reload

Kokybė ir patirtis

Kokybiškai altiekami darbai nuo projektavimo iki sistemos diegimo plečia patenkintų klientų ratą. 

Įranga

Siūlome vienas iš pirmaujančių pasaulyje drėknimo įrangos gamintojų Rivulis, Weathermatic, Hunter įrangą, kuri pasižymi aukšta kokybe, našumu ir patikimu veikimu.

Please reload

Projektavimas

Esame įgyvendinę nemažai projektų įgavome neįkainojamos patirties, kurią galime perteikti projektuojant naujas sistemas.

Montavimas

Sumontuotoms sistemos suteikiame iki 5 metų garantiją. Užtikriname jų patikimą veikimą. Dirbame visoje Lietuvoje.

Please reload

Istorija

Iš anksto dėkojame, kad apsilankėte mūsų tinklalapyje, tikimės, kad greitu laiku susitikisme dėl tolimesnio bendradarbiavimo.

MB "Vandens lašai" yra įkurta 2016 m gruodžio mėnesį, tačiau jos istorijos pradžia dar siekia 2007 m. Tais metais aš, Valentinas Mikutavičius, būdamas studentas ieškojau darbo ir taip likimas nusprendė mane įtraukti į laistymo sritį.

 

Iki 2014 m daug ko išmokau ir sužinojau, teko perprasti laistymo sistemos veikimą, projektavimo subtilybes ir niuansus. Būtent tais metais nusprendžiau imtis veiklos pagal savo viziją. Iš pradžių veikla buvo vykdoma pagal individualios veiklos pažymą su paslaugų pavadinimu "Vandens lašai", tačiau dėka gausėjančių patenkintų klientų rato teko perkelti veiklą į mažąją bendriją.

 

Per šį laikotartpį esu pats asmeniškai prisdėjęs prie projekto ir jo įgyvendinimo "Bernardinų sodo" augalų laistymo sistemos, Telšių ir Molėtų stadiono laistymo sitemos, Palangos botanikos parko laistymo sistemos, Raseinių hipodromo laistymo sistemos, Joniškio medelyno  10 ha laistymo sistemos, šilauogyno Kretingos r. 10 ha laistymo sistemos, šilauogyno Alytaus r. 8 ha laistymo sistemos ir daugelį kitų projektų.

 

Nuo 2016 m. palaikome glaudžius ryšius su braškių augintojų ir frigo daigų importuotoju Andriumi Ragaišiumi.

Taip pat ruošiame pasiūlymus ES paramos gavimui.

 

Apie oro drėkinimo sistemų veiklą galite pasidomėti tinklalpyje www.orodrekinimas.lt.

 

Šilčiausi linkėjimai nuo MB "Vandens lašai". Ačiū, kad esate su mumis.

Vadovas Valeninas Mikutavičius

Su Vandens lašai's būsi arčiau lietaus nei tu manai

bottom of page