top of page
Organic Apples

Apsaugokite medelius nuo šalnų

Naudokite drėgnomačius- neperlaistykite

Jei yra galimybė - automatizuokite sistemą

Nuosavas lietus

Tavo medeliams

Laistymo įranga medelynams

Medelynų laistymui yra naudojamos įvairios laistymo sistemos. Jų parinkimas priklauso nuo augalų ir jų auginim bei paskirties:

 

1) lašelinis laistymas - sodams, medelynams, kai augalai sodinami ilgomis vientisomis eilėmis. Į eilę gali būti klojamas lašelinis storasienis laistymo vamzdis su integruotais lašintuvais, arba vamzdis, į kurį vėliau montuojami atskiri lašintuvai prie augalų.

 

2) išviršinis laistymas - medelynams, kuomet lašelinis laistymas negali būti naudojamas. Laistymas vykdomas per besisukančius purkštukus. Purkštukai yra sumontuojami ant stovų tam tikrame aukštyje (priklausomai nuo augalų). Sistemagali būti pritaikoma ir esant labai dideliems reljefo nelygumams, tačiau jos vienas iš didžiausių minusų - reikalingas aukštas spaudimas kokybiškam laistymui.

Tinkama naudoti kaip apsauga nuo šalnų.

 

3) kapiliarinis laistymas - kai augalai auginami vazonuose jie laistomi kapiliariu būdu - per pieštukus, kurie yra susmaigstomi į kiekvieną vazoną.

Šalia augalo yra įkišamas pieštukas, kuriame yra suformuotas griovelis/kapiliaras, kuriuo teka vanduo, tokiu būdu galima labai tiksliai paskirstyti vandenį kiekvienam augalui. Be to, esant skirtingam slėgiui vandens ištekėjimas nekinta, todėl laistymo sistemą galima išnaudoti maksimaliai, nepriklausomai nuo reljefo ir laistymo vietos.

PASIŪLYMAS

Paruošime pasiūlymą atsižvelgę į visus faktorius, kurie įtakoja drėkinimo procesą ir atitinakantį

 jūsų poreikius

 Kataloguose ir brošiūrose rasite: įrangos aprašymą, pritaikymą, techninę informaciją ir kt.

LAŠELINIS LAISTYMAS

Juostos ir vamzdeliai
 > efektyvus laistymas ir tręšimas
 > tinka bet kokiai kultūrai
 > rekomenduojama kloti nuo 0,4 mm storio ilgesniam naudojimui

50%

SAVE UP TO

Didesnis derlius iki 30 % 

50%

Rivulis

Aukštos kokybės įranga

Su Vandens lašai's būsi arčiau lietaus nei tu manai

bottom of page